ÇİĞ KÖFTENİN ÜSTADI
ÜSTADE

 

ÜSTADE çiğ köfte kendine has kıvamı, baharatı ve yoğurma tekniğiyle benzersiz bir lezzete sahiptir.

Yüksek besin değeri ve sağlıklı içeriği ile 7’den 70’e herkesin damak zevkine hitap eden ÜSTADE çiğ köfteleri, kendine has ambalajlarında beğeninize sunulmaktadır.

Modifiye atmosferde koruyucu ve katkı içermeyen formülüyle paketlenmiş ÜSTADE çiğ köfteler 35 gün ve üzeri raf ömrüne sahiptir.

Hızlı soğutma ile koruma altında alınmasıyla da tadını ilk günkü gibi korumaktadır.

LEZZETE DEĞER KATAN VE HER MARKAYI

KUCAKLAYAN BİR ANLAYIŞ

 

ÜSTADE, yerel ve ulusal markalara kendi adlarıyla üretim ve lojistik hizmeti de vererek benzersiz çiğ köfte lezzetine herkesin ulaşmasını sağlamaktadır.

YEPYENİ BİR ÜRETİM DENEYİMİ:

NEO CHEF FABRİKA

 

ÜSTADE, müşterilerine kalite üretim sistemlerine uygun koşullarda üretilen sağlıklı, güvenli ve lezzetli ürünler sunabilmek için en uygun üretim şartlarına sahip bir fabrika tasarlamıştır.

Ürünler modifiye atmosfer (oksijensiz ortam) ve koruyucu bariyerli (EVOH) ambalajlar kullanılarak paketlenir. Üretim ve paketleme +12 derecede yapılmakta spiral soğutma teknolojisi kullanılmaktadır. Ürünler koruyucusuz ve modifiye atmosferde paketlenmiş olduğundan soğuk zincir araçlar ile 0-4 derece arasında optimum sevkiyat yapılmaktadır.

 

“ULUSLARARASI STANDARTLARDA GÜNCEL TEKNOLOJİLERİ TAKİP EDEN SÜREÇ”
 

11.000 metrekare alanda günlük 80 ton çiğ köfte üretim ve paketleme kapasitesine sahip ÜSTADE Çiğ Köfte fabrikası; AR&GE çalışmalarına destek veren bir yapıya sahiptir ve müşterilerine kalite yönetim sistemlerine uygun koşullarda üretilen sağlıklı, güvenli ve lezzetli ürünler sunabilmek için en uygun üretim şartlarını oluşturacak şekilde tasarlanmıştır.